זקין-סרףZakine-Cerf Family

ברוכים הבאים לאתר הבית של משפחת זקין-סרף לדורותיה, אני מקווה שבהנו בביקורכם. תוכלו למצוא שורשים משפחתיים, היסטוריה וסיפורים על המשפחה, כפרים ומקומות שבהם חיינו וגדלנו כגון בחבל אלזס לוריין וכו', תמונות כמובן וקישורים לאתרים של בני משפחה נוספים.

המשפחות סרף מגרמניה, בולווילר באלזס ושוויץ, דרייפוס מצימרסהיים וריקסהיים באלזס וגולדשמידט מגרמניה ודורנך באלזס הם הענפים העיקריים מצד אבי, איוון סרף, שהצלחתי לגלות עודותיהן עד שלהי המאה ה-17. מצד אמי מדובר במשפחת גרבר מסיגריסוויל בשוויץ וקניגסברג בפרוסיה המזרחית ועקבתי אחריהה עד סוף המאה ה-16. בשנים 1500 ו-1600 קשה היה מאוד למצוא מידע מהימן אך בעזרת רבים וטובים שעזרו בדרך הצלחתי ועף הוספתי מידע שמצאתי על משפחות שהצטרפו למשפחתנו, תוכלו למצוא את כל השמות בעמודי השורשים. 

את המידע על משפחת זקין מצד בעלי, דב זקין מטוניס וצרפת, אספתי דרך מסמכים, ארכיונים בפריס וזכרונות של בני משפחה, קשה מאוד למצוא יותר מידע מבלי לנסוע לטוניסיה, אולי יום יבוא ואוכל לעשות זאת ולהוסיף מספר דורות לעבודתי. 

אם יש לכם שאלות, הערות או הצעות, אתם יכולים לשלוח לי מייל ואשמח מאוד לענות לכם. אם יש לכם תיקונים או מידע שאינו בדפי השורשים שלי אשמח אם תוכלו להודיע לי כדי שאוכל לתקן או להוסיף מידע לאילן היוחסין שלנו. 

רוב עמודי האתר הם בצרפתית או אנגלית ועדיין לא תורגמו לעברית, אנסה לעשות זאת בהקדם האפשרי.

אני מאחלת לכם ביקור מהנה!

שורשים   יזכור   היסטוריה   אלבומי תמונות   שירי שחר  כפרים באלזס   בית המלאכה   איב סרף   לינקים   שלחו לי מייל

בחזרה לעמוד ראשי

Last update 

24  August 2016